Lyrics

Lyrics / 0 / 003 / Spóźniona walentynka

003 lyrics - Spóźniona walentynkaLyrics:


  
   Każdy powinien mieć szansę podejść do życia z dystansem, ciągle przez życie zawsze do końca, oświetlany promieniami, obrzucany pytaniami, nieracjonalnymi pretensjami.
  On i ona musi trudności pokonać, wyśle walentynke choćby była spóźniona, która nasycona czułymi słowami wiesz, że Cię kocham, że jesteś piękna, że zawsze dla mnie będziesz najpiękniejsza.
  Choć prawie Cię nie znam, podasz rękę, pójdziemy przyznam, tam gdzie nie słychać natłoku życia.
  W ludzi tłumie, widzę w Tobie kogoś kto zrozumie, poda rękę i podejmie walkę razem ze mną.
  Z rzeczywistością, która stała się codzienną.
  W tym świecie pełnym możliwości w którym Ja i Ty w miłości nie zważamy na przeciwności losu, wychodzimy naprzeciw rozgłosu, na przekór wszystkim, nawet wszystkim naszym bliskim, niech zobaczą nasze łzy, niech zobaczą razem Ja i Ty przed siebie, niech zobaczą, że Ja pocieszam Ciebie, a Ty pocieszasz mnie i siedzisz blisko, ludzie biorą to za widowisko, w moich oczach wystawiają się na pośmiewisko, ale no co tam, dla mnie jesteś cenniejsza od najszczerszego złota, które szczersze być nie może niż Twoje serce, a my wiemy to oboje, jeszcze pokonamy razem życia trudności i znoje.
  Ludzie o smutnej minie, każdy mieć szansę powinien, co przyniesie nowy dzień, który powinien Ci przynieść szczęście w miłości, czy może znów kolejne rozczarowanie.
  Kolejne rozczarowanie nie, tego już za wiele, mam dość już wszystkich gorszych słów, wylanych łez, nieprzespanych nocy, a to wszystko przez kobiety, bo one są mym napędowym motorem.
  Może w porę się zorientujesz, co naprawdę czuje, o tym tu rymuje.
  Właśnie w Twoją stronę tą spóźnioną walentynkę kieruje, trochę nietypową, ale jakże oryginalną, w każdą chłodną noc, kiedy Ty z miną marną to, to co poprawi Ci humor, to właśnie ta piosenka, nie w głowie mi żadna inna panienka.
  Tylko Ty, Ty i te wszystkie wizje, gdy zamykam oczy, widzę Twoją twarz, Twój uśmiech, który promieniuje jak słońce w zenicie, ten przebłysk w oczach, to odbicie, urzeczywistnienie moich marzeń, tyle wrażeń, tyle niepotrzebnych zdarzeń, a Ja w dalszym ciągu pragnę tylko Ciebie.
  Czekam na Twą miłość, tylko otwórz swe serce, a zobaczysz będzie jak w niebie.
  Właśnie z Tobą chcę przejść przez życie, właśnie z Tobą chcę budzić się o świcie, właśnie z Tobą chcę kroczyć jedną drogą, właśnie z Tobą chcę osiągnąć to czego inni nie mogą.
  Ludzie o smutnej minie, każdy mieć szansę powinien, co przyniesie nowy dzień, który powinien Ci przynieść szczęście w miłości, czy może znów kolejne rozczarowanie.
  
  


003 lyrics - Spóźniona walentynka


Nieruchomości - Torebki